Народний артист України Володимир Горянський

 goryansky.com

 

 

 

 

 

 

 Директор київської студії «Тодес» , хореограф м. Київ у проекті "Майданс" - Андріс Капіньш

 todes.com.ua

 

 

 

 

   

Магістр мистецтвознавства, Лауреат міжнародних конкурсів, режисер, продюсер - Вікторія Бодня

 

 

 

 

 

 Актор, шоумен та телеведучий – Макс Неліпа

 

 

 

 

 

  Гмиріна Світлана Вікторівна – старший викладач кафедрі академічного та естрадного вокала київського університету імені Б.Грінченка.  Бек-вокалістка Анастасії Приходько 2009-2012, брала разом з нею участь у «Євробаченні 2009» (Москва, Росія)

 

  Дмитро Лєвіт -- режисер, дипломант Міжнародних фестивалів кіномистецтва, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка 

 

 

 Переможець проекту «Голос країни – 2» співак, композитор Павло Табаков

 pavlo-tabakov.com

 

 

 

 

 

 Фіналіст шоу «Х-Фактор» - Олександр Павлік

 alexanderpavlik.com

 

 

 

 

 

Народний артист України Віктор Павлік  victorpavlik.com.ua

 

 

 


  

 Заслужена артистка АР Крим, співачка, актриса, викладач вокалу Академії естрадного та циркового мистецтва  Ленара

 lenara.com.ua

 

 

 

  

 

Хореограф, переможець проектів «Танці з зірками» і «Танцюю для тебе», призер танцювальног о Евробачення.  Хореограф міста Хмельницький у проекті «Майданс»

Сергій Костецький

 

 

 

Преподаватель, белетмейстер-постановщик кафедры современного танца Киевской Муниципальной Академии эстрадно-циркового искусства. Заслуженный работник культуры АРК Крым Савенко Гульнара Алиевна




  Светлана Захарова солистка Донецкой областной филармонии (сопрано),  профильный член жюри по вокалу телевизионного талант-шоу «Континент талантов»,  лауреат Международных  конкурсов и фестивалей

 

  Бобро Наталія Сергіївна -  генеральний директор Міжнародної мережі танцювальних шкіл "RELEASE DANCE COMPLEX",  директор «Інституту Шоу-бізнесу»,  викладач, артист балету, хореограф-постановник

 


Балетмейстер-постановщик, артист балета, магистр хореографии  Османова Зарема Исмаиловна



 

  Лауреат международных конкурсов, организатор фестиваля в Санкт-Петербурге  -- Иван  Яворский

 





  

 Голос телепроектов "Танці з зірками" и "Танцюю для тебе", суперфиналист телепроекта "Суперзірка" Дмитро  Гарбуз

 dimagarbuz.com.ua/

 

 

 

 

 

 Олімпійський чемпіон Денис Силантьєв

 

 

 

 

 

 

Співачка, фіналістка проекту "Голос країни"  Антоніна Матвієнко

antoninamatvienko.com

 

Поет-композитор, директор Міжнародного молодіжного фестивалю «Діамант Карпат» Олександр Саримсаков

Лауреат міжнародних конкурсів, Соліст міжнародного оркестру «Філармонія націй» (Гамбург) – Ігор Пучков

Создание сайтов.